Lajmërohet sërish Adriana Matoshi, kjo është gjendja e saj shëndetësore

Aktorja e njohur kosovare, njëherit deputete e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Vetëvendosjes, Adriana Matoshi është lajmëruar sërish në rrjete sociale, pas operacionit që kishte në kokë, përcjell ORAinfo.

Përmes një fotografie me kokë të fashuar, aktorja tregoi gjendjen e saj shëndetësore.

Faleminderit që po m’shkruni e po m’thirrni me m’pyet për shëndetin.

Me shume po rri tu fjete tu pushu, shume pak ne telefon edhe eshte e pamundur me i hap krejt sms. Ma boni hallall!

E di qe me kuptoni edhe nga brendësia e shpirtit ju jam mirënjohëse e shume falënderuese. Zoti ju ruajt e ju dashte”, ka shkruar aktorja.

Kujtojmë që javën e kaluar aktorja është operuar në kokë duke larguar tumor nga kjo pjesë e turpit. Ajo e ka kaluar me suksese këtë operacion dhe po e merr veten dal ngadalë.

Ne i urojmë shërim sa me të shpejtë. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey