LAJMI I FUNDIT: Florian Marku i “zjarrtë” edhe në përballjen e sotme ‘sy me sy’ me kundërshtarin ukrainas

Florian Marku do të përballet nesër me kundërshtarin Maxim Prodan.Para këtij meçi të madh janë kryer tashmë matjet e fundit dhe është bërë përballja sy me sy në mes dy bokserëve, shkruan GazetaBlic Sport.Ashtu siç ishte dje konferenca mes tyre, ashtu e “zjarrtë” doli të jetë edhe kjo përballje para meçit të madh.

Florian Marku ishte jashtëzakonisht aktiv dhe e shoqëroi këtë përballje me disa fjalë në drejtim të kundërshtarit.Ja pamjet nga ky moment.

FACE OFF 👀 #ProdanMarku #JoshuaUsyk pic.twitter.com/JlQnRfDHOl

— Matchroom Boxing (@MatchroomBoxing) September 24, 2021

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey