Lakers dështon të fitojë edhe pas rikthimit të James

Los Angeles Lakers janë mundur në udhëtim ndaj Sacramento Kings me rezultat 110-106.

Në këtë ndeshje, gjëja më pozitive për skuadrën e Lakers ishte rikthimi i yllit të tyre, LeBron James, raporton lajmi.net.

Megjithatë, edhe pas rikthimit të tij, Lakers dështuan që të fitojnë ndeshjen por humbën me një rezultat të ngushtë.

Me të rikthyer nga lëndimi, James realizojë 16 pikë, ku pati edhe 7 asistime dhe 8 kërcime.

Ndeshja e ardhshme për Lakers do të jetë ndaj Raports, derisa Kings presin në shtëpi Dallas Mavericks.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey