Lamtumirë Real, ja ku po transferohet Isco

Sharing is caring!

Arrihet marrëveshja, Milan po e shet super-lojtarin

Liverpool është i interesuar të nënshkruajë Isco, mesfushorin e Real Madridit.

Spanjolli ka qenë i lidhur me një largim nga klubi me qendër në Madrid pasi nuk arriti të sigurojë vendin e tij në XI startues në fushatën në vazhdim dhe ka tërhequr interes nga Juventus të cilët mezi dëshirojnë të nënshkruajnë lojtar në mënyrë që të forcojnë mesfushën e tyre, përcjell ORAinfo.

Arrihet marrëveshja, Milan po e shet super-lojtarin

Sidoqoftë, sipas raportit të fundit, Liverpool është gjithashtu i interesuar të nënshkruajë Isco në të ardhmen e afërt në mënyrë që të forcojë skuadrën e tyre për të garuar në nivelin më të lartë.

Raporti gjithashtu deklaroi se 27-vjeçari ishte vlerësuar nga Los Blancos në rajon prej 70 milion €./ORAinfo/

Sharing is caring!

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey