Larg Ermalit, Ariana shfaqet me veshje provokuese gjatë vizitës në Itali

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë, përcjell ORAinfo.

Ariana është shumë aktive në rrjetet socaile ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi po i kalon pushimet me Ermalin në një vend luksoz në Itali.

Nga atje, Ariana ka publikuar disa foto ku shfaqet në super formë.

E veshur krej firmato dhe shkurt, Ariana do ta ‘shkrijë’ Ermalin me këtë veshje.

Edhe pse nënë e katër fëmijëve, turpi i Arianës po duket si i një 20 vjeçareje. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey