Larg Kosovës, kështu veshët Learta kur del me shëtit rrugëve të Zvicrës

Learta Jakupi vazhdon të jetë një personazh tejet i përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ia kanë vënë emrin Matina, shkruan ORAinfo.

Krahas kujdesit për fëmijët, Learta shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi është duke qendruar për vizitë të prindërit e saj në Zvicër.

Learta sot ka dal me shetit rrugëve të shtetit helvetik.

E veshur me jakne të bukur e me fustan të shkurt, Lerata po duket një zonjë e vërtet. /ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey