Larg nga Blero dhe aspak në gjendje të mirë, kështu ka përfunduar Afrona

Afrona Dika, vazhdon të jetojë jetën e saj larg Kosovës.

Kjo për shkak të obligimeve dhe profesioneve të saj të cilat i ushtron në Zvicër, shkruan ORAinfo.

Marrë parasysh që është një femër shumë e angazhuar dhe tejet punëtore, ajo shpesh herë edhe lodhet tej mase.

Këtë fakt e ka dëshmuar përmes një foto kush shihet se fytyra e saj është lodhur shumë dhe nuk duket aspak e freskët.

Kështu nuk jemi mësuar ta shohin gruajen e Bleros asnjëherë./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey