Larg nga fustanet elegantë, ja si duket në përditshmëri Edona

Edona Llalloshi, vazhdon të jetë ende pjesë e skenës muzikore.

Që në fillimet e saj si këngëtare, ajo është shfaqur me një stil shumë të veçantë, i cili ka qenë shumë i thjeshtë, prandaj është pëlqyer shumë nga audienca e saj, shkruan ORAinfo.

Që nga paraqitje e saj e parë e deri më sot Edona ka ndryshuar pamjen dhe natyrisht edhe stilin e saj.

Gjithsesi ajo nuk i ka iku stilit të saj të veçantë. E veshur shumë thjeshtë, me një pallto të bardhë, kështu duket në përditshmëri Edona./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey