Largohet Can, ylli i madh po transferohet në Juventus

Sharing is caring!

Emre Can, është i gatshëm t’i thotë lamtumirën Juventusit, ndërsa Pogba mund të rikthehet në stadiumin Allianz, raporton Tuttosport.

Nuk do të jetë një shkëmbim, por përkundrazi, njëri është vendosur të largohet menjëherë (Emre Can) dhe tjetri mund të arrijë në verë (Pogba),përcjell ORAinfo.

Mesfushori gjerman, nuk është pjesë e planeve të Maurizio Sarri, prandaj dëshiron të largohet.

Tetë ditë deri në fund të tregut të transferimeve, palët po punojnë për të gjetur një kompromis, pasi Emre Can mund të kthehet ose në Bundesliga ose në Premier League.

Kësisoj, Juve mund të kthejë Pogban në skuadër./ORAinfo/

Sharing is caring!

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey