Largohet vëmendja nga Fifi, tani është Ilir që shpërthen në lot

Shpërthen në lot edhe Iliri i “Big Brother”.

Mëngjesi i sotëm ka nisur me melankoli, emocione dhe lot për njërin prej banorëve.

Ka qenë Iliri i cili është zgjuar me mall për familjarët, gjë e cila edhe e ka përlotur.

Sigurisht që izolimi për më shumë sesa një muaj nënkupton edhe largësi nga njerëzit e dashur.

Sfida psikologjike në këtë aspekt sa vjen dhe bëhet më e vështirë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey