Larta e dashuruar ‘kokë e këmbë’ në Kushtrimin, sjell imazhet nga pushimet në Turqi

Ajo vazhdon të jetë një personazh tejet i përfolur në publik.

Learta Jakupi u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ia kanë vënë emrin Matina, shkruan ORAinfo.

Pas lindjes së vajzës, Leartën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Learta se fundmi po i kalon pushimet me burrin dhe fëmijët në Turqi.

Nga atje, ajo ka sjell fotot me të ëmbëla në krahët e burrit dhe dy fëmijëve të saj.

Në këto imazhe, Learta po duket me e bukur se kurrë me parë. /ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey