Laureta e provokon nga pushimet Robertin, e vë në pah gjoksin e saj gjigant

Laureta Maçedonci, është njëra nga femrat më të komentuara aktualisht.

Ani pse ka kohë të gjatë se është në lidhje me artistin e njohur, Robert Berishaj, javëve të fundit dyshja në fjalë është përfolur më shumë shkruan ORAinfo.

Tani bukuroshja bionde vazhdimisht poston foto me të dashurin e saj, duke treguar se sa e lumtur është krah tij.

E se fundmi Laureta ka shkuar me shoqe në pushime. Nga atje ajo ka publikuar një imazh ku shfaqet super hot.

E veshur shkurt dhe provokuese, Laureta do ta shkrijë me këtë pamje Robertin. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey