Laureta e Robert Berishës e ka vetëm një fjalë për Afërdita Paqaraden

E dashura e Robert Berishës e ka vetëm një fjalë për Afërdita Paqaraden dhe qenin e saj.

Laureta Maqedonci është rikthyer pas shumë vitesh në vëmendjen e publikut dhe lexuesit të shoubizit.

Fotomodelja, që edhe më parë është vendosur në qendër të vëmendjes për jetën e saj private, po qarkullon më tepër në rrjete sociale.

Biondina, i ka komentuar ish missit Afërdita Paqarada, në një foto ku kjo e fundit shihet me qenin e saj në një jaht, shkruan Kosovarja.

Laureta, Afërditën dhe qenin e saj I ka quajtur “loqka”.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey