Laureta noton si ‘peshk’, Roberti e fotografon?

Kështu noton Laureta në pishinë.

Laureta dhe Roberti po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë.

E kësaj lidhje më së shumti ia pa hajrin Laureta, pasi kjo e fundi po komentohet pothuajse çdo ditë, shkruan InfoKosova.

Së fundi ajo ka pozuar në një pishinë.

Ajo kishe vënë në fokus trupin teksa ishte duke notuar.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey