Lë ‘gojëhapur’ fansat me këtë pamje

Mimoza Shkodra është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo u bë e njohur në publik që në daljen e parë dhe që nga fillimi ishte shumë e përfolur në publik sidomos për jetën private, përcjell KosovaToday.

Mimoza ishte e fejuar për pak muaj me këngëtarin nga Shqipëria, Seldi e tani ata janë ndarë.

E pas ndarjes Mimoza është paraqitur çdo herë e më në formë.

Së fundi ajo ka shkuar në pushime dhe nga atje ka publikuar foto të ndryshme.

E në foton e fundit ajo paraqitet me bikini e me këtë pamje ka lënë pa fjalë fansat e saj./KosovaToday/

A po e paralajmëron Leonora Jakupi hyrjen në politikë?

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 22, 2019 10:07 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=148693
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit