Learta bën ndryshimin e madh, por fesh një detaj

Cili është ndryshimi që do të bëj Learta Jakupi.

Learta Jakupi është njëra ndër personazhet më të komentuara të shoë bizit shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe kudo me paraqitjet e saja elegante, shkruan Kosovarja.

Ndërkaq ajo që ra në sy së fundmi është një foto që ka postuar Learta, ku ajo shihet me fije të flokëve për zgjatje dhe si duket do i përdor për të sjellur diçka të re nga vetja.

Pa dyshim se Leartës do i shkojnë dhe do i kanë shumë hije.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey