Learta dhe Kushtrimi organizojnë festë përrallore për Matinin

Brenda festës madhështore të Matinit.

Learta Jakupi bashkë me familjen e saj janë kryefjala e mediave rozë pothuajse çdo ditë.

Ajo bashkë me bashkëshortin e saj Kushtrimin tashmë janë bërë prindër për herë të dytë të një vajze që e kanë quajtur Matina, shkruan Kosovarja.

Se fundmi ata kanë festuar ditëlindjen e djalit të tyre të parë, Matinit i cili ka mbushur plotë 4 vite.

Learta ka postuar disa foto brenda festës madhështore të ditëlindjes së tij.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey