Learta edhe sonte është e ftuar në dasmë, mahnitë me stilin e flokëve

Ajo vazhdon të jetë një personazh tejet i përfolur në publik.

Learta Jakupi u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ia kanë vënë emrin Matina, shkruan ORAinfo.

Pas lindjes së vajzës, Leartën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo sot është bërë gati me shku në dasmë.

E grimosur bukur dhe me flokë të rregulluara me stil, Learta po duket shumë joshëse. /ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey