Learta Jakupi veshë kompletet më të bukura, po duket si zonjë

Learta Jakupi, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Që kur ajo u bë nuse në shtëpinë e këngëtares së njohur, Shyhrete Belulit, ka qenë gjithmonë cak i shumë lajmeve, shkruan ORAinfo.

Gjithsesi, ajo është një grua shumë e angazhuar që kujdeset po ashtu edhe për rritjen e dy fëmijëve të saj.

Learta, kujdeset shumë edhe për veten dhe shpesh herë gjenë kohë të udhëtojë.
Ajo së fundmi është parë në Tiranë, ku vëmendje ka marrë veshja e saj serioze.

Thjeshtë në komplete ajo po duket si zonjë./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey