Learta lajmërohet nga puna, kështu po duket

Learta Jakupi, është reja e Shyhrete Behulit.

Ajo është një grua shumë e zonja dhe është një nënë shumë e përkushtuar, shkruan ORAinfo.

Learta është biznesmene dhe e udhëheq një dyqan të fustaneve ku ka shumë suksese.

Ajo kujdeset që vendin e punës të duket sa më mirë. Përmes një foto ajo tregon se është një femër shumë e lumtur në vendin e punës./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey