Learta lajmërohet nga pushimet, mahnitë me fustanin që ka veshur

Ajo vazhdon të jetë një personazh tejet i përfolur në publik.

Learta Jakupi u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ia kanë vënë emrin Matina, shkruan ORAinfo.

Pas lindjes së vajzës, Leartën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Larta se fundmi po i kalon pushimet me familje në Turqi.

Nga atje ajo ka publikuar disa imazhe ku shfaqet në super formë.

E veshur me fustan të gjelbërt dhe me shumë stil, Learta po shkëlqen në këtë pamje.

Kaq bukur është kombinuar në veshje ajo. /ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey