Learta ndryshon ngjyrën e flokëve, po duket krejt ndryshe me pamjen e re, s’do ta njoh as Kushtrimi

Learta Jakupi është nusja më famshme në vendin tonë. Ajo është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo. Learta ka biznesin e saj ku është shumë e suksesshme, por edhe si nënë është shumë e kujdesshme. Përmes fotografisë së fundit ajo shihet se ka ndryshuar flokët dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

shtator 25, 2023 - 22:10
 0  12
Learta ndryshon ngjyrën e flokëve, po duket krejt ndryshe me pamjen e re, s’do ta njoh as Kushtrimi

Learta Jakupi është nusja më famshme në vendin tonë.

Ajo është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Learta ka biznesin e saj ku është shumë e suksesshme, por edhe si nënë është shumë e kujdesshme.

Përmes fotografisë së fundit ajo shihet se ka ndryshuar flokët dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/