Learta publikon momentet me të bukura me familje gjatë vizitës në Itali

Learta Jakupi vazhdon të jetë emër shumë i dashur për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë që është martuar me djalin e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Learta gjithmonë është komentuar për jetën e luksit që e jeton dhe këtë e tregon gjithmonë me postimet e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo me familjen e saj ka udhëtuar drejtë Italisë, duket treguar se po pushon për disa ditë atje.

Nga Italia, Learta ka sjell imazhet me të bukura me familjen e saj.

Ata po kënaqën se bashku. /ORAinfo/

Learta Jakupi vazhdon të jetë emër shumë i dashur për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë që është martuar me djalin e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Learta gjithmonë është komentuar për jetën e luksit që e jeton dhe këtë e tregon gjithmonë me postimet e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo me familjen e saj ka udhëtuar drejtë Italisë, duket treguar se po pushon për disa ditë atje.

Nga Italia, Learta ka sjell imazhet me të bukura me familjen e saj.

Ata po kënaqën se bashku. /ORAinfo/

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey