Learta publikon momentin me të embël gjatë pushimeve me Kushtrimin

Learta Jakupi, vazhdon të jetë një emër shumë i përfolur në mediat rozë.

Ajo është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, andaj shpesh herë ajo është në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Learta, është një grua shumë e angazhuar si në biznesin e saj ashtu edhe në jetën e saj personale.

Ajo se fundmi bashkë me burrin dhe dy fëmijët e saj po i shijon pushimet në një vend luksoz.

Nga atje, Learta ka publikuar një foto ku shfaqet në krahë të burri të saj, Kushtrimit.

E veshur shkurt dhe me stil, Learta po shkëlqen në krahët e burrit të saj. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey