Learta tregon se kush po ia përgatit darkën sonte

Shtohen problem për Hazard, ja sa pritet të jetë jashtë fushës

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotos së fundit ajo ka publikuar një foto ku shihet se djali dhe mbesat e saj po e ndihmojnë në kuzhinë./ORAinfo/

Shtohen problem për Hazard, ja sa pritet të jetë jashtë fushës

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey