Learta vishet ngushtë në pushime, i dalin ‘tulat’

Learta Jakupi, nuk po i ndahet jetë së luksit.

Ajo javë më parë ishte në pushime me familjen e saj të ngushtë, derisa pak orë më parë ajo ka udhëtuar drejt një tjetër vendi turistik, shkruan ORAinfo.

Learta së bashku me dy fëmijët e saj kanë zgjedhur Budvën si desinacionin e radhës për disa ditë pushimi.

Nga atje, Learta ka sjell një imazh ku shfaqet super joshëse. E veshur me fustan të zi e me shumë stil, Learta po shkëlqen në pamje.

Mirëpo ajo që bie në sy është se Learta kohëve të fundit duket që ka shtuar pak peshë dhe kjo vërehet në fustanin që ka veshur.

Në këtë pamje asaj i kanë dal pak tulat… /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey