Learta vishet serioze, kombinimi i fustanit me këmishën po i shkon kaq shumë!

Learta Jakupi, është reja e Shyhrete Behulit.

Ajo është një grua shumë e zonja dhe është një nënë shumë e përkushtuar, shkruan ORAinfo.

Learta është biznesmene dhe e udhëheq një dyqan të fustaneve ku ka shumë suksese.

Ajo sot ka publikuar një foto nga vendi i saj i punës. Në këtë paraqitje Learta shfaqet e veshur serioze.

Me fustan të shkurt dhe të kombinuar me shije me këmishë, Learta po duket një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey