Learta vizitoi Njomzën në sallon, mahnit me pamjen e saj

‘Po ta boj hallall’- këngë e re nga Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi

Reja e Shyhrete Behlulit, Learta Jakupi është një prej personazheve më të përfolura në publik.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për parqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Learta posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë aktive me postime.

Sot, ajo përmes një fotografie ka treguar se e ka vizituar kunatën e saj, Njomzën në sallon.

E është padyshim pamja e Leartës ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

‘Po ta boj hallall’- këngë e re nga Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey