Ledri nuk përmbahet, i dhuron puthje Sarës në këtë pjesë të trupit!

Ledri Vula dhe Sara Hoxha shfaqen të lumtur krah njëri-tjetrit.

Dyshja e njohur, Ledri Vula dhe Sara Hoxha, janë tejet të komentuar në faqet rozë.

Pothuajse secili postim i tyre bëhet viral në rrjet, derisa marrin vëmendje të madhe nga audienca, përcjell ORAinfo.

Ata shpesh postojnë foto ku shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Kësaj radhe Sara ka publikuar një foto ku ajo mori një puthej pasionante në qafë nga Ledri.

Ky imazh tregon me së miri për momentet e mira që po i kalojnë çifti i njohur.

Kujtojmë që Ledri dhe Sara janë prindër të një vajze. /ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey