Ledri Vula e Yll Limani sonte hyjnë në shtëpinë e “Big Brother Vip”

Dy këngëtarët e njohur kosovarë sonte hyjnë në “Big Brother”.

Big BrotherLedri Vula dhe Yll Limani sonte pritet të hyjnë në Big Brother Vip.

Sipas burimeve të lajmit sonte pritet që Ylli dhe Ledri të jenë pjesë e Big Brother Vip.

Nuk dihet nëse artistët e njohur kosovarë do kenë rolin e banorëve të rinj apo do jenë thjesht mysafirë për t’i argëtuar banorët e tjerë brenda.

Përndryshe, Ledri dhe Ylli ende nuk kanë ndonjë bashkëpunim.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey