Leonita me Granitin, veshja e saj mori gjithë vëmendjen

Sharing is caring!

Futbolliti i kosovar, Granit Gjaka dhe gruaja e tij, Leonita janë një çift shumë i përfolur në publik.

Ata tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë, përcjell KosovaToday.

Çifti janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos Leonita.

Sot, ata kanë dalë të dy në qytet e veshja e Leonitës në fustan të ngushtë mori gjithë vëmendjen./KosovaToday/

Lë ‘gojëhapur’ fansat me këtë pamje

Sharing is caring!

Loading...
shares