Leonita me Granitin, veshja e saj mori gjithë vëmendjen

Futbolliti i kosovar, Granit Gjaka dhe gruaja e tij, Leonita janë një çift shumë i përfolur në publik.

Ata tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë, përcjell KosovaToday.

Çifti janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos Leonita.

Sot, ata kanë dalë të dy në qytet e veshja e Leonitës në fustan të ngushtë mori gjithë vëmendjen./KosovaToday/

Lë ‘gojëhapur’ fansat me këtë pamje

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 22, 2019 10:07 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=148696
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit