Leonita ndryshon look-un e saj, do ta ‘shkrijë’ Granitin me këtë pamje

Leonita është bashkëshortja e lojtarit të njohur, Granit Xhakës.

Edhe ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, përcjell ORAinfo.

Leonita dhe Graniti para pak muajve janë bërë prindër për herë të dytë.

Ndërsa se fundmi Leonita ka publikuar një imazh duke treguar se ka ndryshuar look-un e saj.

Me flokë të gjata dhe të rregulluara me shije, Leonita po duket tjetër femër.

Me këtë pamje ajo do ta ‘shkrijë’ burrin e saj, Granit Xhakën. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey