Leonora bëhet gati për të dalë, sa bukur po duket

Leonora Jakupi,është duke shijuar pushimet e saj në Turqqi.

Përmes fotove ajo po tregon se është larguar paksa nga përditshmëria e saj rutinë dhe se tani për disa ditë po gjen qetësi afër detit, shkruan ORAinfo.

Përkundër kalimit të viteve ajo vazhdon të jetë një vajzë shumë e mbajtur e cila di të kujdeset shumë për vetën dhe fizikin e saj.

Ajo asnjëherë nuk ka pranuar se ka bërë ndonjë ndërhyrje kirurgjike, duke thënë se bukuria e saj është natyrale.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë, e që vëmendje merr grimi i saj i thjeshtë i cili i rri asaj shumë bukur./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey