Leonora habit me këtë veprim, shfaqet në publik pa të brendshme!

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për audiencën.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Leonora kohën e fundit është shumë aktive në rrjetin social, duke zbuluar pak nga jeta e saj private.

Edhe pse vitet po kalojnë, Leonora veç po shkon duke u rinuar.

Se fundmi Leonora ka habit me veprimin e saj. Ajo është shfaqur e veshur me një fustan të gjatë e me shumë stil.

E ajo që bie në sy është se në këtë paraqitje, Leonora nuk ka veshur fare riçipeta. /ORAinfo/

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për audiencën.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Leonora kohën e fundit është shumë aktive në rrjetin social, duke zbuluar pak nga jeta e saj private.

Edhe pse vitet po kalojnë, Leonora veç po shkon duke u rinuar.

Se fundmi Leonora ka habit me veprimin e saj. Ajo është shfaqur e veshur me një fustan të gjatë e me shumë stil.

E ajo që bie në sy është se në këtë paraqitje, Leonora nuk ka veshur fare riçipeta. /ORAinfo/

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey