Leonora Jakupi me këtë shikim do t’iu rrëzoi

Leonora Jakupi të han me sy.

Shikimi i saj është depërtues, tërheqës, shpues, por edhe i “amël”, shprehës, emocionues.

Leonora Jakupi është këngëtarja që shkëlqen në çdo foto dhe paraqitje publike, të cilat megjithatë i ka të rralla, shkruan Kosovarja.

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, sapo ka lansuar mini-albumin muzikor me titull “Amël”, që po pëlqehet shumë për përmbajtjen e tij.

Pos këngëve të bukura, nuk ka kaluar pa u vënë re edhe paraqitja e këngëtares, që so gjjthmonë është glamuroze.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey