Leonora Jakupi më në fund jep lajmin e madh për ndjekësit e saj

Pas kaq shumë kohësh, Leonora Jakupi jep lajmin e madh për ndjekësit e saj.

Leonora Jakupi përmes një postimi në Instagram, ka zbuluar se që nga 10 dhjetori adhuruesit e muzikës së saj mund të kenë në duar mini-albumin e saj.

Ajo ka zbuluar se ky mini-album përmban vetëm pesë këngë, shkruan Reporteri.

Për këtë album ajo më së shumti ka falenderuar, Armend Rexhepagiqin dhe Aida Barakun, bashkëpunëtorët e saj të përhershëm.

“Armend dhe Aida, ju kam te shpirtit ne cdo hap te karrieres time si koleg e miq, prandaj ju falenderoj nga zemra”, shkruan ndër të tjerash Leonora Jakupi.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey