Leonora nuk i duron temperaturat e ulëta, ja çfarë pallto me lesh ka veshur sot!

Këngëtarja e njohur kosovare,Leonora Jakupi është shumë e dashur për audiencën.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Leonora këtë ditë vikendit me diell ka zgjedhur qe të kalojë në natyrë.

Ajo ka sjell një imazh ku shfaqet e veshur me një pallto me lesh.

Duket se Leonora nuk i duron fort temperaturat e ulëta.

Sidoqoftë Leonora edhe në këtë ditë vikendit është kujdesur qe të bukur bukur. /ORAinfo/

Këngëtarja e njohur kosovare,Leonora Jakupi është shumë e dashur për audiencën.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Leonora këtë ditë vikendit me diell ka zgjedhur qe të kalojë në natyrë.

Ajo ka sjell një imazh ku shfaqet e veshur me një pallto me lesh.

Duket se Leonora nuk i duron fort temperaturat e ulëta.

Sidoqoftë Leonora edhe në këtë ditë vikendit është kujdesur qe të bukur bukur. /ORAinfo/

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey