Letrat e lojës i ngulitë në sipërfaqe të forta me shumë saktësi (Video)

Wang Kai nga Zhengzhou i Kinës, i ka mahnitur shikuesit, me aftësinë e tij, për të ngulitur letrat e zakonshme të lojës.

Me shumë saktësi, 11-vjeçari i hidhte letrat dhe i nguliste ato nëpër sipërfaqe të forta, si në lëvoren e shalqirit apo edhe në një dërrasë, transmeton KosovaToday.

Secilën letër që e hodhi ai, është ngulitur thellë në shalqi, duke e qarë atë në disa pjesë sikur të ishte një thikë e mprehtë.

Këtë teknikë që e ka parë në një film, e ka mësuar vet dhe e praktikon për një kohë të, ndërsa tani ushtron që ta bëjë sa më mirë. /KosovaToday/

https://video.dailymail.co.uk/preview/mol/2019/09/06/6974575311542401800/636x382_MP4_6974575311542401800.mp4

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk September 9, 2019 9:26 am ne Kurioz. ne link https://lajme.mk/?p=148975
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit