Lewandowski do të mungojë kundër PSG-së

Robert Lewandowski s’do të luajë në Ligën e Kampionëve kundër Paris Saint Germain.

Zyrtarisht, është njoftuar se Lewa do të jetë jashtë së paku katër javë, pas problemeve me ligamente në gju, transmeton GE.

Kështu, ai do t’i humbasë sfidat kundër Paris Saint Germain në Ligën e Kampionëve dhe disa ndeshje në Bundesliga.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey