Lidhja Beatriksës me Donaldin, shoqja e saj jep detaje

Shoqja e Beatrixës flet për lidhjen e saj me Donaldin.

Modelja ka treguar se ka shoqëri me këngëtaren.

E ftuar në “Ftesë në 5”, krahas tjerave, ajo komentoi raportin e shoqes së saj me Donaldin, shkruan lajmi.

“Është një temë që po flitet shumë të dy duken shumë mirë me njëri-tjetrin, edhe pse nuk e di historinë se çka ka ndodhur por unë iu uroi gjithë të mirat”, tha ajo.

Ndryshe, Donaldi dhe Beatrixa së fundmi kanë pasur disa zënka me njëri-tjetrin por u pajtuan sërish.

Theksojmë se, çifti ka marrë vazhdimisht vëmendje brenda shtëpisë së Big Brother, megjithatë nuk dihet se çka do të ndodh deri në fund të spektaklit se a do e vazhdojnë lidhjen e tyre.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey