Liga e Kampionëve vazhdon sot me dy ndeshje interesante

Liga e Kampionëve do të zhvillojë edhe sot (e mërkurë) dy ndeshje që janë në program për t’u zhvilluar në kuadër të fazës së parë çerekfinale, shkruan Zeri.info.

Do të zhvillohen dy takime mjaft interesante, ku vëmendja pa dyshim që do të jetë në Londër, atje ku do të takohen Chelsea me Real Madridin, në stadiumin “Stamford Bridge”.

Ndeshja tjetër, është ajo mes Bayern Munichut dhe Villarealit, ku Bavarezët janë mysafir të klubit spanjoll.

Të dy këtë takime nisin në orën 21:00.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey