FOTO/ Nëna monstër tentoi të mbyste foshnjën 6-muajshe, ja si e shpëtojnë fëmijët 12 dhe 9 vjeç

Dy fëmijë të vegjël, të moshës 12 dhe 9 vjeç, u detyruan të ndalojnë nënën e

Loading...

Koronavirusi/ 9 kroatë të shtruar në spital, vendet e Ballkanit në alarm

Vendet ballkanike po përforecojnë masat mbrojtese nga koronavirusi i ri i cili ka mbërritur tashmë në

Loading...

Koronavirusi/ Testohen 13 raste të dyshuara në Shqipëri, ja kush duhet të futet në karantinë 14 ditë

“Janë testuar 13 raste të dyshuara tek udhëtarë që kanë histori udhëtimi me vendet e prekura

Loading...

Bëmat e Rusisë dhe një kërkesë-lutje për paqe

Gjatë një vizite në Moskë në cilësinë e kreut të OSBE-së, Kryeministri Edi Rama po zhvillon

Loading...

Mihrija shkon në emision televiziv, ja huq fort me veshjen e saj

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo dhe Naimi vazhdojnë të

Loading...

Kurti thërret konferencë të jashtëzakonshme në ora 14:00

Kryeministri Albin Kurti ka thirrur konferencë për media për orën 14:00. Kjo konferencë është thirrur pas

Loading...

Ministri i jashtëm rus: Folëm me Edi Ramën për Kosovën, kjo është kërkesa ime në lidhje me Serbinë

Ministri i jashtëm rus, Sergej Lavrov ka konfirmuar në konferencën e përbashkët për shtyp me Edi

Loading...

Rama e thotë edhe në Rusi: Serbia të njohë sa më shpejt Kosovën!

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, tha gjatë konferencës për shtyp me ministrin e Jashtëm të Rusisë,…

Loading...

Kurti emëron Shenaj Shalën këshilltare të Jashtme Politike

Po vazhdon kompletimi i stafit nga Albin Kurti. Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka

Loading...

Kryeministri Kurti: Të merret vesh kush kërkoi që FSK-ja të mos shkojë në Kosovën Veriore

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka mbajtur konferencë për medie vetëm disa orë pas publikimit të

Loading...

Kurti thotë se Thaçi fshehu marrëveshjen, kërkon nga organet e drejtësisë të merren me të

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti në një konferencë për media ka deklaruar se tash presidenti i

Loading...

U kry, ish-lojtari i Interit po i bashkohet Juventusit

Alex Telles do të rikthehet në Serie A. Mbrojtësi i majtë brazilian, është pranë arritjes së

Loading...

Zbulohet skandali/ Si dyfishohen tarifat e energjisë elektrike, vetëm për një prodhues mielli

Në kulmin kur klima e biznesit është në momentin më të vështirë, institucionet shqiptare vijojnë të

Loading...

Lavrov vlerëson Ramën: Ju mbështesim plotësisht, ke treguar qasje konstruktive

Ministri i jashtëm rus Sergej Lavrov ka vlerësuar Ramën si kryetar i Zyrës së OSBE pasi

Loading...

Lavrov zbulon bisedën me Ramën për Kosovën: Zgjidhja që propozon Rusia

Ministri i jashtëm rus, Sergej Lavrov ka konfirmuar në konferencën e përbashkët për shtyp me Edi

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey