Look-un, do ta ‘çmend’ Albanin

Sharing is caring!

Këngëtari i mirënjohur, Alban Mehmeti dhe gruaja e tij, Fjolla janë një çift tejet i përfolur në publik.

Ata kanë disa vite që janë të martuar dhe tani janë prindër të dy djemve, shkruan KosovaToday.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka bërë një ndryshim në flokët dhe pamjen e saj, e bukurinë më shumë po ia shton fustani që ka veshur.

Me këtë pamje Fjolla do ta shkrijë Albanin./KosovaToday/

Albatritit në lidhje, kështu ia shpreh dashurinë të dashurit

Sharing is caring!

Loading...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey