Look-un, do ta ‘çmend’ Albanin

Këngëtari i mirënjohur, Alban Mehmeti dhe gruaja e tij, Fjolla janë një çift tejet i përfolur në publik.

Ata kanë disa vite që janë të martuar dhe tani janë prindër të dy djemve, shkruan KosovaToday.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka bërë një ndryshim në flokët dhe pamjen e saj, e bukurinë më shumë po ia shton fustani që ka veshur.

Me këtë pamje Fjolla do ta shkrijë Albanin./KosovaToday/

Albatritit në lidhje, kështu ia shpreh dashurinë të dashurit

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 20, 2019 11:46 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=148616
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit