Loredana poston foto në bikini, me trupin e saj do ta “çmend” Mozzikun

Loredana Zefi, është personazh shumë e komentuar.

Që nga lidhja e saj me reperin e njohur, Mozzik, ajo vazhdimisht ishte në qendër të mediave online, shkruan ORAinfo.

Nga lidhja e tyre e madhe dashurisë lindi edhe vajza e tyre e parë, Hanna. Mirëpo, romanca e tyre kishte batica dhe zbatica dhe sot e kësaj dite ende nuk dihet nëse janë bashkë ose jo.

Loredana, vazhdon jetën e saj dhe së fundmi ka postuar një foto ku shihet në bikini. Trupin e saj do t’ia kenë lakmi të gjitha vajzat./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey