Loreta publikon foto sapo ka dal nga frizerka, mahnitë me pamjen

Loreta Kacka është këngëtarja e njohur nga Shqipëria që për publikun është e njohur me emrin artistik Lori.

Këngët e saj janë të pëlqyera shumë nga publiku shqiptar, përcjell ORAinfo.

Lori është shumë e përfolur sidomos për stilin e veçantë të veshjes.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet qe sapo ka dalë nga frizerka.

E rregulluar bukur dhe me stil, sytë e bukur të Lorti marrin gjithë vëmendjen.

Kaq joshëse po duket ajo në paraqitjen e fundit. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey