LSDM, BDI dhe BESA bëhen bashkë për Kumanovën

Kandidati i LSDM-së,Oliver Ilievski sot është takuar me përfaqësues të BDI-së dhe Lëvizjes BESA.

Në këtë takim miqësor, Ilievski ka marrë mbështetjen e dy partive shqiptare për raundin e dytë zgjedhor, njofton agjencia e lajmeve INA.

Në anën tjetër ka pas levizje edhe në kampin tjetër,ku Maksin Dimtrievski është takuar me kandidatin e VMRO-së. (INA)

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey