”Lshoja Zanin” e Yll Limanit, renditet e shtata në mesin e 100 këngëve më të dëgjuara në Zvicër

Artisti shqiptar, Yll Limani më 5 dhjetor ka publikuar albumin e tij “Lshoja zanin”.

Së fundmi artisti përmes një instastory ka treguar se kënga e tij është radhitur e shtata në mesin e 100 këngëve më të dëgjuara në Zvicërr.

Kënga ”Lshoja zanin”, deri më tani ka marrë mbi 4 milionë klikime në ”Youtube”.

Përveç kësaj kjo këngë bën pjesë në kuadër të albumit që titullohet me po të njëjtin titull dhe brenda saj përmban edhe 4 këngët e tjera: ”Vonë”, ”Gënjeshtare”, ”Çka nëse”, ”Qaj”, të cilat e kompletojnë në mënyrën më të mirë mini-albumin e Yllit.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey