Luana ‘çmend’ Monte Carlon, revistat atje shkruajnë për këngëtaren

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare po jeton periudhën më të lumtur të jetës së saj. Kënga “Yalla Habibi” në bashkëpunim me Faydeen rezultoi sukses të madh.

Kjo këngë është radhitur në vendin e pestë në klasifikimin e 20 këngëve në “Arabic charts”. Për këtë arsye për Luanën nisën të shkruajnë jo vetëm mediat vendase por edhe serbe e boshnjake.

Ajo tani po shijon pushimet në Monako, një vend tjetër në të cilin Luana ka tërhequr vëmendje.

Gjithçka nisi në koncert- Këngëtarja shqiptare e pranon që e dashuron kolegun!
Gjithçka nisi në koncert- Këngëtarja shqiptare e pranon që e dashuron kolegun!

Fotoja e saj është publikuar në revistën e “Monaco Today”, cfarë e bën artisten vërtetë të lumtur.

Gjithçka nisi në koncert- Këngëtarja shqiptare e pranon që e dashuron kolegun!
Gjithçka nisi në koncert- Këngëtarja shqiptare e pranon që e dashuron kolegun!

The post Luana ‘çmend’ Monte Carlon, revistat atje shkruajnë për këngëtaren appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk August 1, 2019 2:46 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=148136
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit