Luana me fustan të kuq lëkure në emisionin e parë, por nuk do ta besoni sa ka kushtuar ai

Milan në ‘gjah’ te Chelsea për mbrojtësinë e njohur

Këngëtarja dhe moderatorja, Luana Vjollca vazhdon të jetë e e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana posedon me mijëra ndjeës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë aktive me postime.

Milan në ‘gjah’ te Chelsea për mbrojtësinë e njohur

Në emiosin e parë ajo është shfaqur me sutanin e kuq i cili kushton hiç me pak se 5 490 dolarë.

Luana njihet për stilin dhe veshjet e shtrenjta. /ORAinfo/

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey