Luana vesh fustan të zi, zbulon më shumë se ç”duhet

Korab Jetishi na prezanton me gruan dhe vajzat, ju lënë pa fjalë me pamjet

Ajo është njëra ndër prezantueset më të dashura për publikun.

Luana Vjollca ka postuar disa foto dhe një video në rrjetet sociale e ku duket tepër tërheqëse.

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, pas pak pritet që të fillojë me emisionin e saj “Shiko kush luan” në Top Channel.

Por, ajo ka veshur një fustan të zi ku thekson gjoksin e saj seksi derisa defilon me një ecje të mahnitshme të saj.

Korab Jetishi na prezanton me gruan dhe vajzat, ju lënë pa fjalë me pamjet

Kujtojmë se ky është emisioni i parë për këtë vit i Luanës dhe vije pasi ajo është parë në Dubai duke marrë ngjyrë në pushimet e saj dimërore.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey